Nakliyat Hizmeti

Akdeniz Hatay Dörtyol Çit firması olarak Nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, işyeri taşımacılığı, ev taşımacılığı, kiralık şoförlü pikap, kiralık şoförlü kamyon hizmetimiz bulunmaktadır. Araç filomuz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

  • İzlenme: 2802

Klasik Çit

Dekoratif ve pratik olması nedeniyle tercih edilen klasik panel çit, çevrede gördüğünüz neredeyse tüm çitlerdir. Duvar üstüne ve tabana uygulanabilmeleri, ekonomik maliyetleri nedeniyle çok sık tercih edilen bu çeşit, uzun ömürlü ve geniş bir kullanım alanına sahip olması nedeniyle çok tercih edilir.

Klasik Panel Çit Özellikleri
Panel çitler, özellikle müstakil konut ve yapıların güvenliğinin sağlanması açısından tercih edilir. Bazı alanlarda küçük kafes ya da bölümler oluşturmak, mekanın giriş çıkışlarının sınırlarını belirlemek için tercih edilirler. Göz aralıkları ve boyları ihtiyaca göre belirlenebilir. Bu yüzden en esnek çeşitler arasındadır.

2450 mm genişliğinde bir profile sahip olan ve 6 farklı yükseklik ayarı olan klasik çitler, galvaniz telden üretilmektedir. Renk olarak yeşil olmakla birlikte birçok farklı renk seçeceği ile uygulanabilirlik açısından her yere uygulanan klasik panel çit çeşitleri, birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Yükseklik : 50-80-100-120-150-175-200-250 cm
Genişlik : 2.50 cm
Göz Aralıkları: 5×10
Kalınlık : 4.5-5 mm
Renk : Standart rengi yeşildir diğer renklerde yapılır.
Direk : 50×50-60×60 2 mm Profil Kullanılmaktadır.
Kaplama : Galvaniz üzeri statik boya yapılmıştır.
Kullanım Alanı : Klasik panel çit bahçelerde, sınır belirlemede, hayvan kafeslerinde ve her alanda kullanıma uygundur.
Avantajları : Panel çit sağlam ve dayanıklıdır, bakım gerektirmez, güvenli caydırıcı ve estetik moderndir.
Montaj : Duvar ve toprak zeminlere montaj edilirler.

 

Klasik Panel Çit Kullanım Alanları
Ev ve iş yerlerinin çevrelenmesi, otopark ve fabrikaların alanların güvenli hale getirilmesi için kullanılan bu ürünü birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz.

Evlerin bahçesi, kümesleri, balkon sistemleri,
İş yerlerinin her türlü dış kaplamaları,
İç ve dış mekanlardaki bölümler,
Tüm uygulama alanları
Villa etrafı çevreleme işlerinde.
Bahçe arsa açık alan çevresinde,

  • İzlenme: 3058

Çim Çit

Akdeniz Çit olarak bölgeninin en kaliteli çim çit ürünleri bizde bulunmaktadır.

Dekoratif amaçla kullanılan Akdeniz çit, genel olarak villa, cafe, site, kolej vb. yerlerin dış mekanlarında estetik amaçla kullanılmaktadır. Güneş ışınlarına karşı uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Tek başına uygulaması yapılabildiği gibi Panel Çit, Örgü Tel, Ferforje ve Portatif Çit‘in üzerine bağlanarak ta hem çok sağlam hemde dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır.

Çim çit ürünlerimizin özellikleri şu şekildedir. Tel Kalınlığı: 1,50 mm, Tel Yüksekliği 100cm-120-150cm-200cm, PVC Kaplama, Yanmaz, Alev almaz ve Güneş ışığına karşı uv korumalıdır.

Çim çit fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayınız.

View the embedded image gallery online at:
https://www.akdenizcit.com/hizmetlerimiz/#sigProId0476acaf2e

 

  • İzlenme: 3269

EGE ÇELİK ÇİT, ÇİT SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ

Akdeniz, Antakya, Dörtyol Çit firması olarak 20 yıldan uzun süredir Dörtyol ilçesinden tüm Akdeniz bölgesine çit satış ve kurulumu yapmaktayız. Yüzlerce referansımız ve mutlu müşteri ile işimize devam etmekteyiz. Siz de uygun fiyat ve kaliteye önem veriyorsanız mutlaka arayın.  

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Kartal Nakliyat Resmi Web Sitesi Web Tasarım: Koray ÇOKOL